Dezenfektan Standı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dezenfektan standı satın almaya karar verdiniz ancak hangi modeli tercih etmeniz gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşadıysanız bu rehberimiz tam size göre! Dezenfektan standı modelleri genelde yeterli bilgi içermediği için karar vermeniz zor olabilir. Her modelin farklı özellikleri, avantajları ve dezavantajları olabileceği gibi ürünün sizin için uygun olup olmadığı da önem arz etmektedir. Gelin, sırasıyla bir dezenfektan standı satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini aşama aşama inceleyelim. 

İhtiyacınızı belirleyin: dezenfektan standını nerede kullanacaksınız?

El dezenfektan standı satın almakla doğru bir karar vermiş bulunuyorsunuz. Dezenfektan standları, pandemi ve salgın hastalıklarla mücadele konusunda kişisel el hijyeninin sağlanması açısından büyük önem taşıyor. Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı hazırladıkları raporlarda maske ve dezenfektan kullanımınnı bulaş hızını ve bulaş oranını düşürdüğünü ortaya koyuyor. 

Peki, satın almak istediğiniz dezenfektan standı gerçekten de ihtiyaçlarınız için uygun mu? Örneğin bir avukatlık büronuz mu var? Yoksa anaokulu için mi dezenfektan standı satın almak istiyorsunuz? Tüm bu detaylar önemlidir çünkü doğru modeli seçip mantıklı bir karar vermenizi sağlar. 

Popülasyonu yani insan yoğunluğu yüksek sayıda olmayan mali müşavirlik bürosu, avukatlık ofisi gibi işletmeler için pedallı dezenfektan standı veya dirsek basmalı dezenfektan standı modelleri gayet işlevsel olabilir. Aynı zamanda da ekonomik bir çözüm içerirler. Ancak anaokulu, okul veya kreş gibi bir işletme sahibiyseniz satın alacağınız dezenfektan standının boyutları ve ölçüleri önemlidir. Çünkü dezenfektan standları genellikle yetişkinlerin boy ortalamasına göre üretilmektedir. Çocuk boy dezenfektan standı modelleri ayrı olarak satılmaktadır. Eğer alışveriş merkezi içerisinde bir mağaza sahibiyseniz ya da gün içinde yoğun popülasyona maruz kalan bir işletmeniz varsa, o halde masrafları düşürmek adına sensörlü dezenfektan standı tercih edebilirsiniz. Çünkü fotosel teknolojisine sahip bu sensörlü dezenfektan standları ile her seferinde 0,30 ml ila 0,45 ml arasında antiseptik solüsyon püskürtülmektedir. Bir başka ifade ile bu miktar Dünya Sağlık Örgütü tarafından el hijyeni için belirlenen standart orandır. Pedallı veya dirsek temaslı modellerde püskürtme mekanizması mekanik olduğu için daha fazla antiseptik solüsyon dışarı atılır. Yoğun kullanım koşullarında, sensörlü dezenfektan standı tercih etmek solüsyon tüketimi açısından tasarruf sağlar. Bu durumu dizel ve benzinli arabalar arasındaki ilişkiye benzetebiliriz. 

Kuruma özel tasarım seçeneği mevcut mu?

Dikkat edilmesi gerekilen bir diğer husus ile satın alacağınız dezenfektan standının size özel tasarıma sahip olup olmadığıdır. Genellikle internette satılan dezenfektan standları tek modeldir ve satıcılar tarafından herkese aynı tasarım ile gönderilmektedir. Oysaki dezenfektan standı istediğiniz tasarım ile size özel olarak hazırlanabilmektedir. Dahası, kuruma özel tasarım ve dijital baskı hizmeti için ekstra bir ücret ödemeniz gerekmez. Bu yüzden dezenfektan standı satın almaya karar verdiğiniz işletmeyi iyice araştırmalı ve bu sorunun cevabını net bir şekilde öğrenmelisiniz. Dilerseniz kurumsal logo baskılı dezenfektan standı modellerimizi inceleyebilirsiniz. 

Hemen teslimat ve ücretsiz kurulum hizmeti mevcut mu?

Birçok dezenfektan standı satıcısı standart kargo ile gönderim sağlamaktadır. Demonte şekilde gönderilen dezenfektan standları kargo taşıması sırasında kırılabilir veya zarar görebilir. Dezenfektan standı satın almaya karar verdiğiniz firmanın ürünleri kendi ekipleri ile teslim edip etmediğini öğrenmelisiniz. El Dezenfekte Standı; İstanbul’dan verilen tüm siparişler için kendi ekiplerimiz ile gün içi teslimat ve ücretsiz kurulum sağlamaktadır.

×
Şu anda sizinle birlikte