Logo Baskılı Cerrahi Maske

Maske takmanın zorunlu hale gelmesiyle birlikte kurumsal firmalar logo baskılı cerrahi maske arayışına girdi. Cerrahi maskeler, ortamdaki virüs, bakteri ve mikroplara karşı solunum yollarından bulaş riskini en aza indirmek için bilinen en etkili yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Peki, ister promosyon ürün amaçlı ister personel kullanımı amaçlı olsun logolu cerrahi maske nasıl yapılır? Firmalara logolu cerrahi maske siparişi ve reklam baskılı cerrahi maske hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. 

Logo Baskılı Cerrahi Maske 

Logo baskılı cerrahi maskeler, CE sertifikasına sahip ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı koruyucu maskelerdir. Bu maskeler en az 3 katmanlıdır ve kullanılan kumaş türleri geçirgenliği en düşük olan, nefes alabilirliği yüksek maskelerdir. Logo baskısı, özel dijital baskı makineleri ile uygulanır. Firma logoları maske zemini üzerine serpiştirilir. Kurumsal logo baskılı cerrahi maskeler cilt ile temasa uygundur. İnsan sağlığı açısından herhangi bir zarar içermemektedir.

Uygun Fiyatlı Logo Baskılı Cerrahi Maske

Kurumsal firmalar promosyon maske siparişi için fiyat araştırması yapmaktadır. Bu oldukça doğal ve anlaşılabilir bir durumdur. Uygun fiyatlı cerrahi maske siparişleri için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, logo baskılı cerrahi maske siparişi vermeden önce dikkat etmeniz gerekenleri de sizler için maddeler halinde sıraladık. 

Logo Baskılı Cerrahi Maske Siparişi Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

  1. CE belgesi olup olmadığına dikkat edin
  2. Daha önceki referansları soruşturun
  3. Örnek maske talep edin
  4. Baskı kalitesini inceleyin ve baskı detaylarını öğrenin 
  5. Maskenin 3 katmanlı olup olmadığını netleştirin
  6. Maskenin kumaş türünü öğrenin 
  7. Maskede kullanılan burun teli ölçüsüne ve kulak lastiklerine dikkat edin
  8. Maskenin nefes alabilirlik özelliğini test edin ve sıcak bir ortamda nefes alıp vermeyi zorlaştırıp zorlaştırmadığını deneyin
  9. Maskenin ıslanma sonrası aldığı hasarları inceleyin
  10. Dijital baskıda kullanılan boyanın ve işlemin insan sağlığı için zararlı olup olmadığını öğrenin

Logo Baskılı Cerrahi Maske Modelleri

Sizler için logo baskılı cerrahi maske modellerini sıraladık. Web sitemizdeki bu fotoğraflar tamamen daha önceki müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz referans işlerimizin örnekleridir. Sipariş ve sorularınız için WhatsApp destek hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

×
Şu anda sizinle birlikte